Schoolvoetbaltoernooifoto's online

29-03-2018

Schoolvoetbaltoernooi was nat, maar wel geslaagd!


Woensdagmiddag 28 maart verzamelden er 230 kinderen, vele vrijwilligers en alle belangstellenden voor jaarlijkse schoolvoetbaltoernooi. Het was een natte editie, maar de organisatie dankt spelers en betrokkenen voor hun inzet en enthousiasme. Ondanks de regen was dat bij een ieder aanwezig!! Het was de derde keer dat Rabobank dit mooie en terug kerende evenement sponsorde, https://www.rabobank.nl/lokale-bank/west-friesland/ Waarvoor dank.

 

230 kinderen van de 5 scholen uit Onderdijk , Zwaagdijk en Wervershoof. Het blijft mooi om te zien dat zoveel kinderen op één terrein sportief met elkaar bezig zijn. 25 kinderen uit groep 1 en 2 deden mee aan de instuif, een eerste kennismaking met de mooie voetbalsport. Dit werd uitstekend en enthousiast begeleidt door Patrick Schilperoort en Jasmijn Haakman. Hetzelfde is te zeggen van alle vrijwilligers die deze middag mogelijk maakte voor al die enthousiaste kinderen. Heel veel dank. allemaal. Zij kregen wederom een mooie bos tulpen, beschikbaar gesteld door
S. Kwekerij S. Schouten BV https://www.s-schouten.nl/ Waarvoor dank.

 

Om half 2 gingen de kinderen van groep 3 met het panna-toernooi van start.
Uitslag:
1. Mex weel en Twan nieuweboer (de Schelp)
2. Mees veen en Tim Poland (Gerardus majella)
3. Tibbe en teun (de schelp)

 

Om 3 uur begonnen de kinderen uit groep 4 met het panna-toernooi, uitslag:
1
. Luuk Steltenpool en rishano Otsen (de schelp)
2. Mika Breg en Job vd Gulik
3. Juun Zwan en Robin Bregman (werenfridus)

 

Van half 2 tot iets na vier uur werden de wedstrijden van groepen 5 t/8 gespeeld.

Uitslag poule 1 (groep 5, 5/6, 6 en 6/7 jongens en meisjes
1. Gerardus majella 6/7
2. Werenfridus 5
3. Gerardus majella 5/6
4. De Schelp 5/6
5. Werenfridus 6
6. Dijkwerkers

 

Poule 2 (groep 5/6, 6, 7 en 7/8 meisjes)

 

Groep 5/6
1. De Schelp 5/6
2. Werenfridus 5/6

 

Groep 7/8

1.. Gerardus majella 7/8
2. Dijkwerkers 7/8
3. De Schelp

 

Poule 3 (groep 7, 7/8 en 8 jongens)
1. De Schelp 8
2. Werenfridus 8
3. Gerardus majella 7/8
4. Werenfridus 7/1
5. De Schelp 7/2
6. St Jozef 7/8/1


De winnaars van elke poule spelen regiowedstrijden,. Wanneer deze worden gewonnen gaan ze naar de regiofinales in Heerhugowaard. Datum en locatie wordt z.s.m. doorgegeven.

De foto's die tijdens het schoolvoetbaltoernooi op woensdag 28 maart zijn gemaakt kun je terugvinden op deze website in het menu Foto's

Alle nieuwsberichten

Nieuws