Bekerduel tegen Strandvogels eindigt in 1-1

09-09-2018

VVW en Strandvogels houden elkaar in evenwicht in pover bekerduel 1-1


Het duel tussen VVW en Strandvogels verdiende niet echt een winnaar, waarbij VVW tegen het einde nog goed weg kwam. Bal van de lijn gehaald en Marco Smit die de bal met een prima redding tot corner werkte. Strandvogels had in de tweede helft de betere kansen en VVW in de eerste helft. Bij vlagen wanneer de bal over de grond werd gespeeld, werd inclusief het wisselen van posities, in de eerste helft aardig voetbal gespeeld. VVW scoorde tegen het rustsignaal een prima goal. Voorzet Rob Neuvel, Rens Grooteman die de bal klaar legde voor Tom Smit, die beheerst inschoot. 1-0

 

Vlak na de rust een kans voor Rens Grooteman die echter de keeper op zijn weg vond. Strandvogels liet de tanden zien en de gelijkmaker liet niet lang op zich wachten. Uit een corner scoorde Strandvogels wat gelukkig, maar verdiend de 1-1. Waar beide partijen graag de winnende treffer hadden gescoord, was de uiteindelijke puntendeling een terechte uitslag. Beide ploegen hebben nu vier punten uit twee duels en volgende week gaat VVW naar Succes en ontmoeten Strandvogels en Wiron elkaar voor het derde bekerduel in deze poule. Dan zal duidelijk worden wie naar de volgende ronde gaat.

Alle nieuwsberichten

Nieuws