VVW 2 wint bekerduel

14-09-2018

VVW 2 – Volendam 2   3-0


VVW 2 speelde in het bekerduel tegen Volendam een prima partij voetbal. In de eerste helft waren de ploegen aan elkaar gewaagd, maar in de tweede helft was VVW gewoon beter. De meeste kansen voor beide ploegen waren in de eerste helft. Jelle Meester hield zijn doel schoon met een paar mooie reddingen. De eerste goal kwam op naam van Dave Kok. Op aangeven van Twan Grooteman scoorde Dave een mooie goal met buitenkantje rechts. Even later werd een aanval door Volendam afgeslagen, maar niet effectief genoeg. De bal kwam bij Frank Schoorl terecht en ook hij scoorde een fraai doelpunt door met een droog schot de keeper te passeren. VVW ging met een 2-0 voorsprong rusten. Het team van coach Milo Kuipers kwam weer fris uit de kleedkamers en zette het goede spel voort. Er kwamen wel minder kansen dan in de eerste helft. Een aantal nieuwe namen in VVW 2 vergeleken met vorig jaar waren er zeker. Deze wedstrijd waren o.a. Fenno Dol, Thijs Nugter en Guido van de Gracht van de partij. Ook een paar junioren die speeltijd kregen zoals Maarten van Rooijen en Thomas Buis. Wellicht nog iemand vergeten, maar met aanvulling van de ervaren selectiespelers werd er goed gespeeld. Dat is tenslotte het belangrijkste. De eindstand werd bepaald door Huub Steltenpool. Huub rondde een mooie voorzet van Guido van de Gracht prima af. Goed gespeeld mannen!

Alle nieuwsberichten

Nieuws