Welkom nieuwe bordsponsors

23-10-2018

Welkom nieuwe bordsponsors bi VVW-voetbal


VVW-voetbal heeft veel sponsors en daarvan hebben een groot aantal een reclamebord rond het A-terrein. Soms verdwijnt er een bord, maar in de loop der jaren is het aantal over het algemeen genomen gegroeid. En daar is VVW-voetbal heel blij mee. VVW-voetbal kan niet zonder sponsoring en daarom is het heel fijn dat er in dit nieuwe seizoen weer nieuwe bordsponsors bij zijn gekomen. VAN HARTE WELKOM bij VVW-voetbal. Niet alleen worden de wedstrijden van VVW 1 goed bezocht. VVW-voetbal is een levendige club en VVW-voetbal hoopt dat degene die de borden waarnemen, leden, donateurs, supporters en vele andere bezoekers de sponsors een warm hart toedragen net zoals de sponsors dat VVW-voetbal doen.


Akuflex Kozijnen
www.akuflex.nl

 


Bouwadvies WFO
www.bouwadvieswfo.nl

 


Grooteman Van Dijk
www.grooteman-vandijk.nl

 


Heibedrijf Steenman
www.heibedrijfsteenman.nl

 


Jamin
www.jamin.nl

 


Kareltrans
www.kareltrans.nl

 


Loos Betonvloeren
loosbetonvloeren.nl

 


Schouten Optiek
www.schoutenoptiek.nl

 


Smallstepps
www.smallsteps.nl

Alle nieuwsberichten

Nieuws