De Blokkers - VVW 1-0

28-10-2018

VVW met lege handen naar huis uit Blokker. Blokkers-VVW 1-0


Op de zaterdag een avondwedstrijd. VVW heeft de laatste 2 seizoenen er 5 gehad, waarvan 2 op eigen terrein. Bij SEW, SC Spirit en nu Blokkers. Elke editie hoor je toeschouwers dat het gehele veld niet goed is te overzien. Zowel thuis als uit wordt dat opgemerkt. Dat is jammer, want je wilt de wedstrijd als bezoeker goed zien. Enfin, de omstandigheden voor de spelers in het veld zijn hetzelfde en misschien dat die dit niet zo ervaren. Blokkers kwam fel uit de startblokken en beet zich vast in haar tegenstander. Blokkers was de bovenliggende partij in de eerste helft. Beide partijen kregen niet al teveel kansen. Blokkers wist wel de druk op het VVW-doel te houden en schoot na 10 minuten rakelings naast. De dreiging bleef en vanaf links komend wist Blokkers Marco Smit te passeren en stond het na 20 minuten 1-0 voor de Blokkers. In die stand zou geen verandering meer komen. Dat probeerde beide ploegen wel en dat lukte dus met name in de eerste helft Blokkers beter dan VVW. De eerste kans van VVW was na 35 minuten spelen voor Rob Neuvel, maar de bal ging helaas over het doel. Een paar minuten later werd Rens Grooteman afgestopt in de zestien en VVW claimde een penalty. Vanaf de kant was het niet goed waar te nemen. De scheidsrechter stond er de hele wedstrijd dicht op en wuifde het gedecideerd weg. De eerste helft speelde VVW in vergelijking met de voorgaande wedstrijden een matte partij en kwam niet onder De Blokkers uit.

 

Bij het begin van de tweede helft kwam Jorren Grooteman voor Daan Schouten. De tweede helft kwam VVW geleidelijk beter in haar spel en werd het meer een wedstrijd. Wisten elkaar beter te vinden en er kwamen ook kansen. Dat gold ook voor Blokkers, maar Marco Smit wist die ballen goed af te stoppen. Aan VVW-zijde een goede vrije trap van Raymon Koning, maar trof geen doel. In de 60e minuut kwam Tom Smit voor Kevin van der Thiel. Tom, die bij één van zijn eerste acties een bal net naast doel schoot. Een mooie voorzet van Rens Grooteman werd door Ingmar Ruiter op de lat gekopt! Tom Smit legde af op Joris Schouten, maar Joris schoot de bal recht in de handen van de keeper. VVW zette de laatste fase druk, waarbij de verdediging en Marco Smit paraat stonden bij uitvallen van Blokkers. Een viertal corners leverde geen rendement op. Thijs Schouten kwam nog voor Jaap Sneeboer. Thijs kwam van links door bij een aanval en via Tom Smit kwam de bal bij Rens Grooteman. Het werd geen goal en zo kwam VVW in deze wedstrijd in zijn geheel niet scoren, wat de voorgaande wedstrijden zo goed lukte. De gelijkmaker had niet geheel onterecht geweest, maar Blokkers bleef fier overeind en zo ging VVW met lege handen naar huis. De VVW-supporters waren weer talrijk vertegenwoordigd en zochten net als de andere bezoekers de warmte op. Supporters bedankt. Jammer van dit resultaat, maar volgende week tegen onze buren uit Hauwert gaan we er weer voor. Fijn als we onze club zoals altijd daarbij steunen

Alle nieuwsberichten

Nieuws