Pietenmiddag.

28-11-2018

 

Pietenmiddag2.jpg

Op maandag 26 november was er Pietenmiddag bij VVW. De jongens van JO-7-1, JO-8-1, JO-8-2 en JO-9-1 werden ’s middags verwacht in de kantine. Daar begonnen we met limonade en een speculaasje. Na een paar Sinterklaasliedjes gezongen te hebben, kwamen er twee Zwarte Pieten de kantine binnen! Tijdens het eten van de pepernoten werd er kort uitleg gegeven over de spelletjes die we gingen spelen. In kleine groepjes werden de spelletjes gespeeld. Zoals bijvoorbeeld zaklopen, blik gooien, tafelvoetbal, bekertjes omblazen, bekertjestoren bouwen, snoepie-hap, pakjes in de schoorsteen gooien en ballen in emmers trappen. Wat een lol hebben de jongens gehad! De tijd vloog voorbij. Tot slot kregen de kinderen van de Pieten een heuse VVW bidon! We willen iedereen bedanken die mee geholpen heeft aan deze geslaagde middag! Meer foto's van deze middag kijk in het menu Foto's die zijn gemaakt door fotograaf Dik Haakman.

Pietenmiddag.jpg

Alle nieuwsberichten

Nieuws