ECW - netwerk VVW- voetbal - Kersttoernooi

05-12-2018

 

 

 

Kersttoernooi_22_-12.jpg

Op zaterdag 22 december is het weer zover! Dan houdt VVW voetbal zijn jaarlijkse Kersttoernooi voor de jeugd met dit jaar een nieuwe sponsor: ECW-Netwerk. Ook de Club van 100 van V.V.W. draagt haar steentje weer bij om dit toernooi financieel mogelijk te maken!
De hele dag spelen samengestelde teams in de onderlinge poules weer tegen elkaar om te strijden voor de felbegeerde beker. Het is geen gewoon voetbal, maar in opgebouwde“ bakken” zodat er veel gebruikt kan worden gemaakt van de boarding. Het enthousiasme en fanatisme is dan ook elk jaar groot. Dit spektakel vindt plaats in de Dars waar voor alle kinderen na afloop een lekker bordje patat klaar staat. De teamindelingen en programma vind je op de website van VVW voetbal.
Supporters zijn uiteraard van harte welkom. Tot zaterdag 22e december.
Voor teamindelingen klik hier , voor het programma klik hier

Alle nieuwsberichten

Nieuws