VVW verlengt contract trainersduo

04-03-2019

VVW-voetbal, Niels Bakker en Milo kuipers spreken opnieuw
voor een jaar het vertrouwen in elkaar uit.VVW-voetbal, Niels Bakker en Milo Kuipers hebben voor het nieuwe seizoen, 2019/2020, het vertrouwen in elkaar bevestigt. Was het vorig jaar mooi om een hoofdtrainer, zonder ervaring als hoofdtrainer, uit eigen gelederen te benoemen. Fijn om te constateren dat dit van beide kanten goed uitpakt. Niels Bakker heeft nu bijna een seizoen ervaring. “De feeling om het nog beter te doen als hoofdtrainer, is iets wat je met ervaring opbouwt ”zegt Niels. Hij legt de lat dus voor zichzelf hoog. Niels geeft aan heel blij te zijn met het verlengde contract en ook dat het samen met Milo Kuipers is. “We waren er gauw uit met de club”. “De samenwerking met Milo, de selectie en technische commissie gaat lekker”. “We krijgen complimenten over ons spel met het voetbal wat de club en ik willen spelen”. “Er mag af en toe wel wat meer gif in”, geeft Niels aan. Dan hadden we meer punten gehad. Zondag start de derde periode voor VVW 1. “Met wat meer gif een mooie reeks neer zetten is de uitgesproken ambitie voor een goed slot van mijn eerste seizoen” zegt Niels. “Wie weet waar we dan nog kunnen eindigen”. Het tweede, met Milo Kuipers als coach, staat goed in de tweede periode(ook met mooi spel) en wie weet wat dit seizoen nog brengt. Het tweede team handhaaft zich dus in een zware competitie. Alle reden om als club en trainersduo tevreden met elkaar verder te gaan dit en volgende seizoen!! Niels en Milo gefeliciteerd met deze nieuwe verbintenis

 

Foto Dik Haakman

Alle nieuwsberichten

Nieuws