VVW in ondertal langs Blokkers

18-03-2019

Geelzwarten buigen vroege achterstand in ondertal om.
Zondag 17 maart kreeg VVW bezoek van middenmoter de Blokkers. Uit werd er met 1-0 verloren en dus hadden de manschappen van trainer Niels Bakker nog wat recht te zetten tegen de ploeg uit Blokker. Niet alleen de nederlaag in de eerste wedstrijd tegen Blokkers maar ook zeker het feit dat VVW al 2 keer achter elkaar verloren had, moest ervoor zorgen dat de mannen alles uit de kast zouden halen om de 3 punten in Wervershoof te houden. Een scherpe warming-up was het gevolg en ondanks de ferme wind moest er vandaag gewoon weer eens gewonnen worden. Wat een domper is het dan als het alweer na 2 minuten alweer misgaat. Bij de eerste aanval van Blokkers komt de bal ongelukkig tegen de arm van Thijs Nugter, wat leidde tot een penalty voor de gasten uit Blokker. Deze penalty werd feilloos achter VVW-keeper Marco Smit geschoten, 0-1. Weer een vroege achterstand. Door de wind was het de eerste helft erg lastig voetballen en wilde VVW wel aanvallen, maar werden er veel te veel ballen onnodig ingeleverd. Verder dan een paar matige schoten op doel kwam VVW dan ook niet. De Blokkers die voor de wind speelden de eerste helft wisten echter ook maar weinig te creëren. Na 35 minuten moest VVW met 10 man verder, omdat Rens Grooteman met een rode kaart van het veld gestuurd werd nadat deze even zijn zelfbeheersing verloor. Met nog 10 minuten tot de rust restte VVW vooral verdedigen zodat de schade niet groter zou worden, dit lukte.

Na de rust kwam Raymon Koning het veld in voor Thijs Nugter, zodat VVW weer 2 spitsen op het veld had staan en zodat er wat meer snelheid voorin zou komen. VVW kwam gelijk fel uit de kleedkamer en dit leidde in de 50e minuut tot een kans voor Rob Neuvel, maar Rob mikte naast. In de 57e minuut een vrije trap voor VVW aan de zijkant van de 16. Joris Schouten schiet hard voor en via het hoofd van Tom Smit belandt de bal tegen de touwen, 1-1. VVW bleef ondanks het ondertal de aanval zoeken en daardoor kon Stefan Otsen na een mooie aanval het zestienmetergebied binnen dribbelen. Hij werd hierbij onderuit gehaald door een verdediger van de Blokkers, penalty! Tom Smit ging achter de bal staan en maakte zo zijn 2de van de middag, 2-1. Met nog een half uur te spelen, deed VVW er alles aan om de voorsprong vast te houden. Geen VVW-er verzaakte en er werd gestreden voor elke meter. VVW had zelfs nog op een 3-1 voorsprong kunnen komen door Thijs Schouten, maar zijn volley miste doel. Aan de andere kant waren de Blokkers 3 maal dichtbij de gelijkmaker. 2 keer wist doelman Marco Smit met goede reddingen zijn doel schoon te houden. Diep in de blessuretijd wisten ze Marco wel een keer te verschalken, maar tot een ieders opluchting belandde de bal op de lat en werd deze vervolgens van de lijn weggewerkt. Na nog een aantal zenuwslopende minuten in de blessuretijd bracht het laatste fluitsignaal een enorme opluchting aan VVW kant. Jaap Sneeboer en Kevin van der Thiel waren er nog in gekomen voor de moegestreden Joris Schouten en Tom Smit. Alles begint met het leveren van voldoende arbeid en daar ontbrak het vandaag zeker niet aan. Er werd gestreden voor elke meter en dan is het mooi wanneer dat met 3 punten beloond wordt. Zondag gaan we op bezoek naar Winkel om daar ook de 3 punten weer mee terug naar Wervershoof te nemen. In het minutenspel bij V.V.W. was Simon Ruiter (hammie)de gelukkige winnaar. Bij de blinde poule was het John Beerepoot die de juiste uitslag achter zijn naam had staan, beiden proficiat. Foto's van de wedstrijd gemaakt door Dik Haakman zijn terug te zien op deze website van V.V.W. www.vv-vvw.nl/Foto's

Alle nieuwsberichten

Nieuws