V.V.W.1 moet thuisnederlaag incasseren.

22-04-2019

In een zonovergoten Westrand wist VVW 1 niet te winnen van SEW. De eerste helft was VVW de betere voetballende ploeg. Er werden enkele kansen gecreëerd, maar het was zo' n dag, dat niets er in gaat. Tekenend was een bal van Raymond Koning die op de binnenkant paal belandde. De rebound raakte de keeper, die bal gaat normaal gesproken het net in. Nu caramboleerde de bal over doel met als resultaat een corner. Dan weet je het al, vandaag wordt scoren lastig. SEW wist het daarentegen beter te doen, 1 van de eerste kansen was raak. 0-1 met de rust. Na rust kreeg SEW natuurlijk meer ruimte en werd gevaarlijk door de ruimte die achter de verdediging lag. SEW wist na slordig balverlies op het middenveld op 0-2 te komen. Snel daarna volgde het derde doelpunt. Zelfs volgens SEW- spelers was dit een geflatteerd nederlaag. Toch was er aan de geel zwarte zijde een winnaar, Sjaak Schouten werd de winnaar van de blinde poule. Foto's van de wedstrijd gemaakt door Johnny Mol kijk in het menu Foto's van deze website.

Alle nieuwsberichten

Nieuws