Een Lieke Martens in Wervershoof?

12-07-2019

Heb je ook zo genoten van onze Oranje Leeuwinnen? Het WK Voetbal voor vrouwen was voor Nederland een enorm succes en niet voor niets is voetbal voor vrouwen en meisjes de snelstgroeiende sport van dit moment! Ook de meiden van VVW voetballen lekker mee en kunnen nog wel wat extra vrouwschappen gebruiken.

Wie weet woont in Wervershoof wel de nieuwe Lieke Martens of Jackie Groenen. Het zou zo maar kunnen! En als dat zo is, dan is het natuurlijk een goed idee om te beginnen met voetballen! Het meidenteam van VVW is de afgelopen jaren behoorlijk succesvol geweest. Twee jaar geleden werden de meiden kampioen en afgelopen seizoen grepen ze net naast de hoofdprijs. De MO15-1 van VVW staat voor een nieuw seizoen en de meiden kunnen nog wel een Lieke, Jackie, Daniëlle en/of Sherida gebruiken! Dus: ben jij een meisje van 11, 12, 13 of 14 jaar oud (15 mag ook nog), wil je ontdekken of jij het nieuwe talent bent dat over tien jaar schittert op het WK en heb je een ongelooflijke zin om lekker te voetballen met andere enthousiaste meiden? Meld je snel aan bij VVW kijk in het menu van deze website lid worden? Je kunt vanaf eind augustus ook eerst eens meetrainen om te kijken of je het leuk vindt. We zien je graag komen!

Alle nieuwsberichten

Nieuws