Trainingsschema volledig 2014-2015

13-08-2014

Hieronder staat het trainingsschema voor seizoen 2014-2015. Let er op dat dit schema regelmatig wordt aangepast, met name in de eerste maanden van het seizoen. 

Tijdens de vakanties zijn de trainingstijden aangepast klik op aangepast voor het overzicht.

Wil je het onderstaande schema printen, klik hier voor het volledige trainingsschema

Klik hier voor een plattegrond van de trainingsvelden

TeamTijdstipVeldTrainerKleedkamer
F-pupillen        
F1  ma: 18.30-19.30  trainingsveld 1  Raymond Koning 3
   wo:17.00-18.00  kunstgrasveld 1  Raymond Koning  2 + 3
F2  ma: 18.30-19.30  trainingsveld 1  Raymond Koning  3
   wo:17.00-18.00  kunstgrasveld 1  Raymond Koning  2 + 3
 F3  wo:17.00-18.00  kunstgrasveld 1  Raymond Koning  2 + 3
 F4  wo:17.00-18.00  kunstgrasveld 1  Raymond Koning  2 + 3
 MP  wo:17.00-18.00  kunstgrasveld 1  Raymond Koning  2 + 3
         
 E-pupillen        
 E1  ma:19.00-20.00  trainingsveld 1  Ton Buis  8 + 9
   wo: 17.30-18.30  kunstgrasveld 2  Ton Buis  8 + 9
 E2  ma:19.00-20.00  trainingsveld 1  Ton Buis  8 + 9
  wo: 17.30-18.30  kunstgrasveld 2  Ton Buis  8 + 9
 E3  ma:19.00-20.00  trainingsveld 1  Ton Buis  8 + 9
   wo: 17.30-18.30  kunstgrasveld 2  Ton Buis  8 + 9
 E4  ma:19.00-20.00  trainingsveld 1  Ton Buis  8 + 9
   wo: 17.30-18.30  kunstgrasveld 2  Ton Buis  8 + 9
         
D-pupillen        
 D1 di: 18.00-19.00  kunstgrasveld 2  Ton Kolenberg  6 + 7
  do: 18.00-19.00  trainingsveld 2  Ton Kolenberg  6 + 7
 D2 di: 18.00-19.00  kunstgrasveld 2  Ton Kolenberg  6 + 7
  do: 18.00-19.00  trainingsveld 2  Ton Kolenberg  6 + 7
 D3 ma: 18.00-19.00  kunstgrasveld 1  Freek Beers  6 + 7
  wo: 18.00-19.00  kunstgrasveld 1  Freek Beers  6 + 7
 D4 ma: 18.00-19.00  kunstgrasveld 1  Freek Beers  6 + 7
  wo: 18.00-19.00  kunstgrasveld 1  Freek Beers  6 + 7
         
 C-junioren        
 C1 di: 18.30-19.45  trainingsveld 1  Patrick Schilperoort  2 + 3
  do: 18.30-19.45  kunstgrasveld 1  Patrick Schilperoort  2 + 3
 C2 di: 18.30-19.45  trainingsveld 1  Patrick Schilperoort  2 + 3
  do: 18.30-19.45  kunstgrasveld 1  Patrick Schilperoort  2 + 3
 C3 ma: 19.45-20.45  kunstgrasveld 1  Freek Beers  10
  wo: 19.15-20.15  kunstgrasveld 1  Freek Beers  10
         
B-junioren        
B1 di: 18.30-19.45  trainingsveld 2  Freek Beers  4
  do: 18.30-19.45  kunstgrasveld 2  Freek Beers  4
 B2  di: 18.30-19.45  trainingsveld 2  Freek Beers  4
   do: 18.30-19.45  kunstgrasveld 2  Freek Beers  4
         
 A-junioren        
 A1 di: 18.30-19.45  kunstgrasveld 1  Nico Appelman  5
  do: 18.30-19.45  trainingveld 1  Nico Appelman  5
A2 ma: 18.30-20.00  kunstgrasveld 2  Nico Laan  5
  wo: 18.30-20.00  kunstgrasveld 2  Nico Laan  5
         
Dames        
Dames 1 do: 20.00-21.00  kunstgrasveld 1  Albert Kater  
         
 Senioren        
 Selectie di: 20.00-21.30  trainingsveld 1+2  Ivo Rohling  8 + 9 + 10
  do: 20.00-21.30  trainingsveld 1+2  Ivo Rohling  8 + 9 + 10
 Overig. Sen wo:20.00-21.00  trainingsveld  Wesley van Velzen  2 + 3
         
Keepers        
E - F keepers do: 16.30-17.00 trainingsveld  Jelle Meester  10
D - C keepers do: 17.15-18.00 trainingsveld  Jelle Meester  10
AB+Sel di: 20.00-21.30  trainingsveld  Per Rinkel  10
Alle nieuwsberichten

Nieuws