Doe mee aan de Total Clubactie

02-09-2014

Total heeft een clubactie waarmee leden of andere betrokkene gezamelijk geld kunnen sparen voor een voetbal club. Voor deze actie heb je een Total Clubcard nodig. Deze kun je gratis krijgen bij een Total tankstation. Met deze Total Clubcard spaar je naast punten voor jezelf ook nog punten voor de voetbal vereniging. De punten die je spaart voor de voetbalvereniging worden dan aan het einde van ieder seizoen omgezet in een geldbedrag.

 

Hoe doe je dat? Heel eenvoudig:

1) De gratis TOTAL Clubcard ophalen bij een Total tankstation
2) Deze spaarpas minimaal één keer gebruiken
3) De spaarpas online registreren op de site van de Total Clubactie
4) Aangeven voor welke vereniging je gaat sparen

 

Dus hoe meer deelnemers namens de club bij Total tanken, hoe meer dit voor jouw club oplevert. Voor meer informatie,  klik op de volgende link Total Clubactie

Alle nieuwsberichten

Nieuws