Per direct gezocht: doelgroep coördinator F-pupillen/Mini's

28-03-2015

Wij zijn op zoek naar iemand die onze huidige coördinator gaat vervangen.

Deze functie is per direct beschikbaar en je kan al ingewerkt worden op het nieuwe seizoen.

 

Als coördinator F-pupillen/mini's ben je de spil vanuit het jeugdbestuur rondom de teams binnen deze leeftijdscategorie. Je onderhoudt contact met de leiders van de teams, bent het zichtbare aanspreekpunt voor ouders/spelers en bent de spreekbuis voor deze leeftijdscategorie. Door middel van bijeenkomsten zorg je dat de verschillende betrokkenen binnen deze leeftijdscategorie worden betrokken en geïnformeerd zijn.

 

Voor meer info of vragen over deze functie kan je contact opnemen met onderstaande gegevens.

 

Secretariaat/coordinatoren/Materialen: Frank Dekker frank@dekkerglascultures.nl

F Pupillen/Mini's: Ton Swart tel: 0228-582725 emaill: tonensandra@quicknet.nl

Alle nieuwsberichten

Nieuws