Trainingsschema volledig 2015-2016

10-08-2015

Hieronder staat het trainingsschema voor seizoen 2015-2016. Let er op dat er in dit schema wijzigingen aangebracht kunnen worden, met name in de eerste maanden van het seizoen. 

 

Tijdens de vakanties zijn de trainingstijden aangepast, in een later fase volgt hiervan het overzicht.

Klik hier voor een plattegrond van de trainingsvelden

TeamTijdstipVeldTrainerKleedkamer
F-pupillen        
 MP  wo:16.15 -17.00  kunstgrasveld 2  Fenno Dol  6 + 7
         
F-pupillen        
F1  ma: 18.30-19.30  trainingsveld 2  Dion Ponsen 10
   wo:17.00-18.00  kunstgrasveld 2  Dion Ponsen  2 + 3
F2 ma: 18.30 - 19.30  trainingsveld 2  Dion Ponsen 10
   wo:17.00 - 18.00  kunstgrasveld 2  Dion Ponsen  2 + 3
 F3  wo:17.00 - 18.00  kunstgrasveld 2  Dion Ponsen  2 + 3
 F4  wo:17.00 - 18.00  kunstgrasveld 2  Dion Ponsen  2 + 3
         
 E-pupillen        
 E1  ma:18.30 - 19.30  kunstgrasveld 1  Jelle Meester  8 + 9
   wo: 18.30 - 19.30  trainingsveld 2  Jelle Meester  6 + 7
 E2  ma:18.30 - 19.30  kunstgrasveld 1  Jelle Meester  8 + 9
   wo: 18.30 - 19.30  trainingsveld 2  Jelle Meester  6 + 7
 E3  ma:18.30 - 19.30  kunstgrasveld 1  Jelle Meester  8 + 9
   wo: 18.30 - 19.30  trainingsveld 2  Jelle Meester  6 + 7
 E4  ma:18.30 - 19.30  kunstgrasveld 1  Jelle Meester  8 + 9
   wo: 18.30 - 19.30  trainingsveld 2  Jelle Meester  6 + 7
 E5  ma:18.30 - 19.30  kunstgrasveld 1  Jelle Meester  8 + 9
   wo: 18.30 - 19.30  trainingsveld 2  Jelle Meester  6 + 7
         
D-pupillen        
 D1 di: 18.00 - 19.00  kunstgrasveld 2  Raymond Koning  6 + 7
  do: 18.00 - 19.00  trainingsveld 2  Raymond Koning  6 + 7
 D2 di: 18.00 - 19.00  kunstgrasveld 2  Raymond Koning  6 + 7
  do: 18.00 - 19.00  trainingsveld 2  Raymond Koning  6 + 7
 D3 ma: 18.30 - 19.30  trainingsveld 1  Fenno Dol  6 + 7
  wo: 17.15 - 18.15  kunstgrasveld 1  Fenno Dol  8 + 9
 D4 ma: 18.30-19.30  trainingsveld 1  Fenno Dol  6 + 7
  wo: 17.15-18.15  kunstgrasveld 1  Fenno Dol  8 + 9
         
 C-junioren        
 C1 di: 18.30 - 19.45  trainingsveld 1  Patrick Schilperoort  2 + 3
  do: 18.30 - 19.45  kunstgrasveld 1  Patrick Schilperoort  2 + 3
 C2 di: 18.30 - 19.45  trainingsveld 1  Patrick Schilperoort  2 + 3
  do: 18.30 - 19.45  kunstgrasveld 1  Patrick Schilperoort  2 + 3
 C3 di: 17.15 - 18.15  trainingsveld 1  Mitchell Dekker  10
  do: 17.15 - 28.15  kunstgrasveld 1  Mitchell Dekker  10
         
B-junioren        
B1 di: 18.30 -19.45  trainingsveld 2  Freek Beers  4 + 5
  do: 18.30 -19.45  kunstgrasveld 2  Freek Beers  4 + 5
 B2  di: 18.30 -19.45  trainingsveld 2  Freek Beers  4 + 5
   do: 18.30 -19.45  kunstgrasveld 2  Freek Beers  4 + 5
 B3  di: 18.45 -19.45  trainingsveld 2  Guido vd Gragt  4
   do: 19.30 -20.30  kunstgrasveld 2  Rob Sterker  4
         
 A-junioren        
 A1 di: 20.00 - 21.30  trainingsveld 1+2  Marco Boots  8 + 9 + 10
  do: 18.30 - 19.45  trainingveld 1  Nico Appelman  5
A2 ma: 18.30 - 20.00  kunstgrasveld 2  Nico Laan  5
  wo: 18.30 - 20.00  kunstgrasveld 2  Nico Laan  5
         
Dames        
Dames 1 d1: 20.00 - 21.00  kunstgrasveld 1  Arie Sneeboer  
         
 Senioren        
 Selectie di: 20.00 - 21.30  trainingsveld 1+2  Marco Boots  8 + 9 + 10
  do: 20.00 - 21.30  trainingsveld 1+2  Marco Boots  8 + 9 + 10
 Overig. Sen wo:20.00 - 21.30  trainingsveld Wesley van Velzen  8 + 9
         
Keepers        
E - F wo: 16.15 - 17.00 trainingsveld 1  Jelle Meester  8
D - C wo: 17.15 - 18.00 kunstgrasveld 1  Jelle Meester  8
AB+Sel di: 20:00 - 21:30 kunstgrasveld 1  Per Rinkel  
Alle nieuwsberichten

Nieuws