21e Editie Bedrijven/familietoernooi op 5 mei

20-03-2016

21e Editie Bedrijven/familietoernooi op 5 mei


Al 21 jaar op Hemelvaartsdag staat het Bedrijven/familietoernooi gepland. Dit jaar valt het samen met bevrijdingsdag. Vrijheid geef je door. Wat is er dan mooier dan dat je in vrijheid een toernooi kan organiseren wat louter en alleen een vriendschappelijk karakter kent. De strijd om de Theo Dol Bokaal heeft dat karakter met teams die soms al 21 jaar mee doen. Verschillende voetbalgeneraties hebben al kennis kunnen maken met deze gezellige sportieve dag. Het toernooi kent twee beperkingen: men moet de leeftijd hebben van 16 jaar om mee te doen en 18 jaar om een alcoholische versnapering te mogen bestellen. Aanmelden voor 5 april via Piet Verdonschot pfaverdonschot@quicknet.nl of Rick Sijm Ricksijm@gmail.com

Alle nieuwsberichten

Nieuws