VVW-Spartanen 2-3

25-04-2016

VVW -Spartanen 2-3

 

Bij afwezigheid van Koen Verlaat en Bart Boos werd het centrum ingevuld door Joris Schouten en Rick Sijm( die dat als vaste speler van VVW 2 en de eerste keer op deze plek een volle wedstrijd spelend in 1, verdienstelijk deed) en nam Tom Smit de open gevallen plek in de spits in. Voetbal blijft onvoorspelbaar. Of het nu kwam door een vanaf de eerste minuut fel Spartanen of een door de ‘koude bevangen’ VVW. Feit is dat VVW de eerste 25 minuten niet aan voetballen toe kwam, buiten één aanval. Tom Smit werd bereikt en die passte de bal mooi op Raymond Koning. Mooie aanval, mooie goal. Toen de klok 22 minuten aangaf stond VVW wel met 3-1 achter. Je kunt namen gaan noemen waar het fout zou gaan geweest in de achterhoede, maar dan leg de pijn bij één linie en dat is onterecht. VVW gaf zich de eerste periode in het geheel niet thuis en de voorhoede werd gewoon niet bereikt. De druk bleef daardoor op het doel van VVW en Spartanen wist daar drie keer goed van te profiteren. In voetbaltermen gesproken, dan blijf je achter de feiten en je tegenstander aanrennen. Na de eerste periode werd men meer en meer gelijkwaardig aan Spartanen.

 

Na de rust hoopte natuurlijk elke supporter dat VVW meer los zou komen. En dat deed het ook. De tweede helft ‘wonnen’ we met 1-0. VVW kreeg zelfs wat tekort in deze tweede helft. De goal die voor de 2-3 zorgde beschreef de naast mij staande verslaggever van radio Hoorn als volgt: “een wonderschone treffer van VVW’er Twan Sijm brengt VVW terug in de wedstrijd”. Kijk van zo’n beschrijving, door een objectieve journalist, doen we niets vanaf en vullen we aan met het feit dat Tom Smit de assist gaf. Trainer Marco Boots bracht nog een extra aanvaller in het team, door de wissel Rob Neuvel/ Hidde Koomen toe te passen. Hidde kreeg als invaller nog kansen, maar ook hij kon jammer genoeg, in ieder geval de gelijkmaker, niet op het scorebord brengen. Gezien het spelbeeld zou dat mogelijk zijn geweest, hoewel beide ploegen in de eindfase kansen kreeg. Het verlies kwam door in de eerste periode van de wedstrijd collectief in de kramp te schieten en daar heeft de in die periode fel spelend Spartanen 100% van geprofiteerd. Jammer mannen, soms lukt het niet, maar doe dan net als de tegenstander. Er gewoon op ‘kletsen’ zoals men dat mooi kan zeggen. Dat een volgende keer ‘gewoon’ doen. Want we weten allemaal dat jullie dat kunnen. Dat het er af toe niet uitkomt, maakt dat voetbal ook op dit niveau een onvoorspelbaar spel is. Winnaar blinde poule Klaas Schouten. En van het minutenspel Nico van de Berg. Foto Gerard Mol. Foto’s op de website http://www.vv-vvw.nl/albums

Alle nieuwsberichten

Nieuws