Tweede team strijdend verloren en op waarde geklopt.

02-05-2016

Tweede team strijdend verloren en op waarde geklopt.

Het is echter zoals aanvoerder Rick Sijm het een aantal uren later zei: ‘het mag allemaal waar zijn, maar een aantal uren later voelt het toch kl…., je was er zo dichtbij’. Ja verliezen van een betere tegenstander kun je als sportman vrede mee hebben, maar toch. VVW kwam op een 1-0 voorsprong door Hidde Koomen en later na hun gelijkmaker op 2-1 door Jaap Sneeboer. En bij een 3-2 achterstand een bal op de lat en nog een bal rakelings naast gekopt. Bij de 4-2 voor Fortuna ging het team, ondanks dat het er niet meer inzat, met volle inzet door. Klasse mannen en de vele meegereisde supporters hebben genoten en deelden jullie teleurstelling dat het net niet lukte. Natuurlijk draait het tweede een fantastisch seizoen, maar als men a.s. zondag wint, speelt men sowieso nacompetitie! En die glans verdient het tweede absoluut. Via die weg is ook promotie mogelijk.

Alle nieuwsberichten

Nieuws