Geslaagd Bedrijven/familietoernooi

06-05-2016

Een geslaagd zonovergoten Bedrijven/Familietoernooi

 


De 21e editie van het bedrijven/familietoernooi vond plaats onder een lekker zonnetje. In een gemoedelijke en sportieve sfeer bestreden diverse teams elkaar. Na afloop was het goed toeven onder het genot van een drankje en een diverse eetwaren. Het was mogelijk om twee terrassen op te bouwen met een lege kantine in het midden. Heerlijk buiten allemaal. Van de diverse poules A, B en C waren de winnaars The Wall, Dorpstraat 37 en Sierkstra BV. De Theo Dol Wisselbokaal werd gewonnen door de vriendengroep The Wall. Alle scheidsrechters en wedstrijdleiding in het bijzonder en een ieder die aan dit toernooi zijn/haar steentje heeft bijgedragen hartelijk dank. De organisatie hoopt volgend jaar op Hemelvaartsdag 25 mei van deelname door damesteams om in ieder geval één damespoule erbij te hebben. Met een dameskampioensteam binnen de vereniging gaat de organisatie er vanuit dat dit moet lukken. foto's van dit toernooi vindt u terug in het menu Foto's

Alle nieuwsberichten

Nieuws