V.V.W. Boardingtoernooi 2016.

26-09-2016

Het boardingtoernooi voor de minipupillen was dit jaar een mix van VVW en Strandvogels (waarvoor dank). Door vijf teams van 2 of 3 spelers werd enthousiast gestreden om de titel. De strijd werd gewonnen door Twan Nieuweboer en Juun Zwan.
1e plaats: Ajax (Twan Nieuweboer en Juun Zwan)
2e plaats: AZ (Andy, Erad en Gijs van Strandvogels)
3e plaats Feyenoord (Mees en Brent van Strandvogels)

Om 11.00 uur gingen 16 teams van JO9 van start voor hun toernooi. Ook hier ging het er fanatiek aan toe. Twee halve finales moesten door een golden goals worden beslist. De finale ging tussen Chelsea en Liverpool; Manchester United en Bayern Munchen speelden om de 3e plaats. Ook in deze wedstrijden was het erg spannend. Liverpool won de finale met 3-2 en Manchester United won de strijd om de 3e plaats met 3-2.
Eindstand:
1e plaats: Liverpool (Stijn van Velzen en Thomas Smit)
2e plaats: Chelsea (Lenn Weel en Jonas Haakman)
3e plaats: Manchester United (Gijs Mol en Nick Laan)
Voor alle spelers/speelsters was er een vaantje en een zakje snoep en voor de nummers 1, 2 en 3 een mooie beker. Stijn en Thomas mogen de wisselbeker een jaar houden. De prijzen bij JO9 werden uitgereikt door Joris Schouten, aanvoerder van ons eerste elftal.
Iedereen bedankt voor het meedoen.
Boos Bestratingen en Paul Ruiter Grondwerk Wervershoof bedanken we voor het beschikbaar stellen van de prijzen.

Alle nieuwsberichten

Nieuws