Sprankelend VVW verliest voor de beker van FC-Castricum

24-10-2016

FC Castricum - VVW (2-1) 2-1
Op een schitterend mooie zaterdagmiddag, wilde VVW het laten zien hoe het voetbalspel gespeeld moet worden. Voor de vele meegereisde VVW supporters zou het de mooiste middag van het jaar moeten worden. VVW liet afwisselend schitterend combinatievoetbal, met sterke individuele acties zien. Met open mond stonden de supporters dan ook te kijken toen FC Castricum na let wel 4 minuten de 1-0 wist te scoren. Niks aan de hand moet VVW gedacht hebben, het absoluut zeer aantrekkelijke spel werd natuurlijk voortgezet. Castricum werd van het kastje naar de muur gestuurd maar kwam niet echt in de problemen. Maar in de 25ste min. kwam er een klein beetje zand in de geoliede VVW machine en staan de Castricummers ineens op 2-0. Maar het moet de 27ste minuut geweest zijn toen een VVW aanval over wel 10 schijven uiteindelijk bij Patrick Schilperoort belandde die zijn broertje Lex in stelling bracht en deze met een prima technische hoogstandje de bal in het doel liet verdwijnen. Zelden zo mooi hoogstaand voetbal gezien supporters zorgden dan ook voor een luid applaus wat de tribune op z’n grondvesten liet trillen. Wat fantastisch mooi om te zien zeg. Ook de spelers van de uitpuilende reservebank vandaag sprongen met z’n allen op en dansten over het veld met de doelpuntenmaker. De scheidsrechter vond het allemaal prima, mooi weer, aanvallende voetbal van beide kanten, en mooie doelpunten wat wil je nog meer, ja zelfs de fair play cup zou nog moeilijk worden welk team de meeste punten ging krijgen. De 2e helft was nog mooier om aan te zien, maar helaas leverde het geen doelpunten meer op. VVW heer en meester op alle fronten moest de nederlaag heel volwassen en sportief slikken. Gelukkig hebben we de competitie nog dacht men dan ook en met een blijde glimlach stapten de moegestreden spelers onder de douche en daarna snel op weg naar het oktoberfest op de kibbel. Uw reporter weet natuurlijk altijd precies de fijne sportieve snaar te raken, en zo komt er een einde aan dit inspirerende “feiten of fabel” verslag.
Zondag 30 oktober speelt V.V.W. om 14.00 uur thuis tegen DWOW o.l.v. een oude bekende van VVW oud coach Erik van Geemen. Hopelijk vindt u allen weer in groten getale de weg naar de velden Sportpark "de Westrand" tot dan!

Alle nieuwsberichten

Nieuws