Help je mee Soci-Com de NHN Publieksaward te winnen?

11-11-2016

Eén van onze sponsoren, Soci-Com Enkhuizen bv, is genomineerd voor de NHN Publieksaward 2016. Om deze award te winnen hebben zij zoveel mogelijk stemmen nodig. Help jij ook mee Soci-Com deze award te winnen? Stemmen kan via deze link: http://nhn-businessawards.nl/?company=43 tot 22 november as.

Over de NHN Business Awards
De NHN Business Awards gaan jaarlijks op zoek naar inspirerende ondernemers in Noord-Holland Noord. Hiermee willen ze andere ondernemers inspireren en de economie in de regio stimuleren.

Over Soci-Com
Soci-Com Enkhuizen bv is een bedrijf van de vader van Thijs Schouten, speler bij de selectie. Ze hebben mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt in dienst, die werkzaamheden uitvoeren in de productiehal voor andere bedrijven. De medewerkers worden gecoacht en opgeleid, zodat ze na verloop van tijd door kunnen stromen naar andere bedrijven in de buurt. Zo kunnen deze bedrijven ook een maatschappelijke rol vervullen. Kijk als je meer wilt weten op de website: www.soci-com.nl.

Namens Soci-Com bedankt voor het stemmen!

Alle nieuwsberichten

Nieuws