Pietenmiddag bij VVW

01-12-2016

De Pietenmiddag in de voetbalkantine van VVW was weer zeer geslaagd! De kantine was gezellig versierd en er was sinterklaasmuziek. Bij binnenkomst kregen de kinderen limonade en een speculaasje. Al snel arriveerden de pieten na gebonk op de ramen. Wat een feest! Drie heel enthousiaste en gekke pieten zorgden voor veel lol bij de kinderen. Een aantal kinderen kregen een hand pepernoten in de muts van hun shirt, geweldig vonden ze dat. Er was een spelletjescircuit uitgezet. Dus ze rouleerden van blikgooien, spijkerpoepen, zaklopen, spekhappen, tafelvoetbal naar ballonloop. Iedereen deed blij mee. Bij drie onderdelen was een piet, dus daar kregen ze ook nog een handje pepernoten. De tijd vloog om en toen was het tijd voor de pieten om de kadootjes uit te delen. Nadat elk kind een kadootje had gekregen, mochten ze tegelijk gaan openmaken. De pieten, die nog in opleiding zijn, mochten nog hun blikgooikunsten laten zien. Ze moeten inderdaad nog een hoop leren… Daarna was het uur alweer om. Bij de deur kreeg elk kind nog een zakje snoep en een spakenverlichter van de Deenactie mee naar huis.

Foto's zijn te zien in het menu "Foto's".

Alle nieuwsberichten

Nieuws