VVW wint bij Spartanen

20-03-2017

VVW pakt belangrijke punten bij Spartanen

 


VVW heeft zichzelf een goede dienst bewezen door de volle buit mee te nemen uit Wognum. Het is af en toe puzzelen voor de technische staf om de poppetjes goed neer te zetten. Op de backposities kwamen Rick Sijm en Jesse de Hoog te staan en Bart Boos in de as. Dat deden ze alle drie goed. Het was leuk om te zien dat met name Bart Boos een lekker partijtje stond te ballen. De eerste helft waren de teams aan elkaar gewaagd. Er was soms een klein speelveld omdat beide ploegen met name op het middenveld actief waren. Spartanen kwam wel de meeste keren dicht bij het vijandelijke doel. Of men echt veel creeerde kun je ook weer niet zeggen. Wel wist men te scoren uit een corner en VVW keek tegen een 1-0 achterstand aan. Er was dus steeds ruimte achter de laatste linie. VVW profiteerde daarvan. De scheidsrechter negeerde in de 30e minuut terecht het buitenspel signaal van de Spartanen-grensrechter. Hidde Koomen werd bereikt en die tekende voor 1-1. Ik was net bezig op te schrijven dat 1-1 de verhouding was, bleek dat Rob Neuvel het daar niet mee eens was. Rob werd na een fraaie actie van Tom Smit aangespeeld en in twee keer wist hij de goalie van Spartanen te passeren. 2-1 voor VVW.

 


De tweede helft was af en toe ouderwets lange halen, gauw thuis. De wind speelde ook een rol en dat was niet ten goede van het spel. De inzet van beide teams was goed en Spartanen had wel meer dreiging, maar of hij was voor Marco Smit of de bal ging over en naast en anders stond daar de verdediging van VVW hardnekkig in de weg. VVW was deze middag in Wognum wel zeer effectief. Men kreeg een handvol kansen en wist er drie te benutten. In de 14e minuut tweede helft speelt Hidde Koomen Tom Smit aan. Die liet zien dat hij terecht het vertrouwen geniet. Beheerst tekende hij de 3-1 aan. Als Tom scoort wordt iedereen blij, want met een grote grijns en oprechte blijdschap viert hij zijn goals. Spartanen had nog een half uur om de zaak vlot te trekken en bij het maken van de 3-2 kende VVW nog hachelijke ogenblikken. Maar Marco Smit had met zijn verdediging deze keer afdoende antwoord. Dat kwam ook omdat de hele ploeg voor dit resultaat knokte. Mooi gedaan mannen !!! Twan Sijm kwam nog in de ploeg voor Rob Neuvel en Jelle Schouten voor Hidde Koomen en beide spelers hielpen ook mee om deze belangrijke overwinning over de streep te trekken. Komend weekend ontvangen we het op de tweede plek staande JVC. Ik zou zeggen, met dezelfde teamspirit er tegenaan.
Ton Sijm

Alle nieuwsberichten

Nieuws