Schoolvoetbalfoto's

31-03-2017

Rabobank Schoolvoetbaltoernooi groot succes

Op de Sportpark De Westrand was het op woensdag 29 maart heel gezellig druk. Het was niet alleen mooi weer, het was ook mooi om al die kinderen, ouders, grootouders en vele andere belangstellenden op De Westrand te zien. 270!!! deelnemers van Gerardus Majella Onderdijk, St. Jozef school Zwaagdijk, Dijkwerkers, De Schelp en Werenfridus te Wervershoof kwamen deze middag naar De Westrand. Een instuif voor groepen 1 en 2, boarding toernooi voor groepen 3 en 4, groepen 5/6 voor zowel jongens als meisjes 5/6 en 7/8 op een half veld en jongens 7/8 op het grote veld in dit geval het A-terrein. Net als vorig jaar waren de deelnemers/kinderen de winnaars en om toch een winnaar apart te noemen. De Schelp was overall-winnaar en gaat naar de regio finale. De organisatie met al haar vrijwilligers kijkt terug op een mooie middag en dankt Sam Schouten voor de tulpen die het haar vrijwilligers kon geven. In 2018 is het Rabobank Schoolvoetbaltoernooi wederom. Met dank aan deze sponsor. De foto's van dit toernooi staan in het menu Foto's van deze website

Alle nieuwsberichten

Nieuws