Kantinecomplex aan de Westrand in de as gelegd

27-04-2017

VVW-voetbal en VVW-handbal zijn vannacht in het hart getroffen. Een uitslaande brand legde in ieder geval beide kantines in de as. Wat er van de kleedkamers over is moet nog worden bekeken. Aan de vooravond van de toernooimaand is dit voor beide verenigingen een hard gelag. En uiteraard niet alleen de toernooimaand. De verenigingen staan organisatorisch voor een gigantische inspanning om alles op te bouwen en de dingen die op stapel staan, daar waar mogelijk, door te laten gaan. De oorzaak moet naar worden gezocht, maar de gevolgen worden in grote omvang snel duidelijk. Heel veel succes voor zij die aan wederopbouw beginnen en het gaan leiden. Besturen van de beide verenigingen in samenhang met Stichting Beheer Sportpark De Westrand. kijk voor de foto's van brand in het menu foto's. Voor de beelden van RTV N-H klik hier http://www.nhnieuws.nl/nieuws/204985/grote-brand-legt-kantine-van-voetbalvereniging-in-de-as

Alle nieuwsberichten

Nieuws