Hartverwarmend al die reacties

27-04-2017

Voorzitter Jaac Hermans raakt ontroert van alle reacties na de verwoestende brand.


Voorzitter Jaac Hermans spreekt van een drama wanneer hij het heeft over de brand die het kantinecomplex aan De Westrand verwoestte. “Dat kan niet waar zijn, denk je eerst. Dan zie je de eerste berichten en staan de tranen in je ogen”. “Dan loopt ook je mailbox vol en het regent apps”. De reacties van alle Westfriese clubs en VVW veel sterkte toewensen en bovendien hun hulp aanbieden, vind voorzitter Hermans geweldig. “En waar ik ontroert van raak is de Doneeractie die Paul Neuvel in de vroege ochtend gelijk heeft opgezet met Erwin ten Hoope als mede-promoter.” Een ieder die op wat voor manier bezig is met direct aan opbouw te denken en hulp te willen bieden, zegt onze voorzitter, “BEDANKT!!”

 

https://www.doneeractie.nl/een-ramp-voor-vvw/-1942

Alle nieuwsberichten

Nieuws