Noodvoorziening voor een kantine bestemd voor VVW-handbal en VVW-voetbal geplaatst.

22-05-2017

Aan sportpark de Westrand in Wervershoof is zaterdagochtend 20 mei vanaf 05.00uur!! hard gewerkt door een aantal mensen. Dit om een noodvoorziening te plaatsen voor de kantine van VVW- handbal en VVW- voetbal. Geplaatst op veld 1 van het handbalgedeelte. De afwerking wordt hard aan gewerkt om aan het begin van het nieuwe seizoen in gebruik te kunnen nemen!!
Verschillende bedrijven hebben zich belangeloos ingezet om dit te realiseren. Bedrijven als J. Koper & Zn. B.V., Zwart Grondwerken 2 gratis diepladers. Van Straalen De Vries tegen kostprijs en Tas Transport B.V. tegen kostprijs 2 diepladers. Personeel van genoemde bedrijven hebben hun tijd belangeloos gegeven. Firma Schot met 2 kranen bemand geheel gratis. Karel Koper van eerder genoemd gelijknamig bedrijf had de coördinatie over de werkzaamheden op de Westrand. ‘s Avonds om 19.30 waren de units geplaatst en aan elkaar verbonden. Materiaal voor de noodkantine kwam van Schiphol en belangrijke man daar is Jos Weel die alles daar geregeld heeft. Klasse mannen!! Zodoende kunnen de sporters aan de Westrand straks elkaar weer ontmoeten in deze tijdelijke kantine. Een ieder die zich tot nu toe hiervoor heeft ingezet hartelijk dank namens beide verenigingen. Klasse!!! Dat het tijdelijk weer de ruimte van verbinding mag en kan zijn. Foto’s van de operatie noodkantine gemaakt door fotograaf Dirk Haakman zijn te zien in het menu Foto's

Alle nieuwsberichten

Nieuws