Trainingsschema volledig 2017-2018

20-09-2017

Hieronder staat het trainingsschema voor seizoen 2017-2018. Let er op dat er in dit schema wijzigingen aangebracht kunnen worden, met name in de eerste maanden van het seizoen. 

 

Tijdens de vakanties zijn de trainingstijden aangepast, in een later fase volgt hiervan het overzicht.

Klik hier voor een Plattegrond trainingsveld 2017-2018

TeamTijdstipVeldTrainerKleedkamer
JO7 (MP)        
JO7 wo:17.00-17.45 kunstgrasveld 1 Job Prins 6
         
JO9 (F)        
JO9-1  di:17.15-18.15 trainingsveld 1 + 2 Fenno Dol 6
  do:17.15-18.15 trainingsveld 1 + 2 Fenno Dol 6 + 7
JO9-2 di: 17.15 - 18.15 trainingsveld 1 + 2 Fenno Dol 6
  do:17.15-18.15 kunstgrasveld 1 + 2 Fenno Dol 6 + 7
JO9-3 do:17.15-18.15 kunstgrasveld 1 + 2 Fenno Dol 6 + 7
JO9-4 do:17.15-18.15 kunstgrasveld 1 + 2 Fenno Dol 6 + 7
         
JO11 (E)        
JO11-1 ma:19.15 - 20.15 trainingsveld 1 + 2 Ton Buis 6 + 7
  wo: 18.30 - 19.30 kunstgrasveld 1 + 2 Ton Buis 6 + 7
JO11-2 ma:19.15 - 20.15 trainingsveld 1 + 2 Ton Buis 6 + 7
  wo: 18.30 - 19.30 kunstgrasveld 1 + 2 Ton Buis 6 + 7
JO11-3 ma:19.15 - 20.15 trainingsveld 1 + 2 Ton Buis 6 + 7
  wo: 18.30 - 19.30 kunstgrasveld 1 + 2 Ton Buis 6 + 7
JO11-4 ma:19.15 - 20.15 trainingsveld 1 + 2 Ton Buis 6 + 7
  wo: 18.30 - 19.30 kunstgrasveld 1 + 2 Ton Buis 6 + 7
         
JO13 (D)        
JO13-1 ma: 18.45 - 19.45 kunstgrasveld 1 + 2 Jelle Meester 8 + 9
  wo: 18.45 - 19.45 trainingsveld 1 + 2 Jelle Meester 8 + 9
JO13-2 ma: 18.45 - 19.45 kunstgrasveld 1 + 2 Jelle Meester 8 + 9
  wo: 18.45 - 19.45 trainingsveld 1 + 2 Jelle Meester 8 + 9
JO13-3 ma: 18.45 - 19.45 kunstgrasveld 1 + 2 Jelle Meester 8 + 9
  wo: 18.45 - 19.45 trainingsveld 1 + 2 Jelle Meester 8 + 9
         
JO15 (C)        
JO15-1 di:17.15 - 18.15 kunstgrasveld 1 + 2 Cees de Geus 4 + 5
  do:17.15 - 18.15 trainingsveld 1 + 2 Cees de Geus 4 + 5
JO15-2 di:17.15 - 18.15 kunstgrasveld 1 + 2 Cees de Geus 4 + 5
  do:17.15 - 18.15 trainingsveld 1 + 2 Cees de Geus 4 + 5
JO15-3 di:17.15 - 18.15 kunstgrasveld 1 + 2 Cees de Geus 4 + 5
  do:17.15 - 18.15 trainingsveld 1 + 2 Cees de Geus 4 + 5
         
JO17 (B)        
JO17-1 di:18.30 -19.45 kunstgrasveld 1 + 2 Cees de Geus 4 + 5
  do:18.30 -19.45 trainingsveld 1 + 2 Cees de Geus 4 + 5
JO17-2 di:18.30 -19.45 kunstgrasveld 1 + 2 Cees de Geus 4 + 5
  do:18.30 -19.45 trainingsveld 1 + 2 Cees de Geus 4 + 5
         
 JO19 (A)        
JO19-1 di: 18.30 - 19.45 trainingsveld 1 + 2 Niels Bakker 8 + 9
  do:18.30 - 19.45 kunstgrasveld 1 + 2 Niels Bakker 8 + 9;
JO19-2 di: 18.30 - 19.45 trainingsveld 1 + 2 Niels Bakker 8 + 9
  do:18.30 - 19.45 kunstgrasveld 1 + 2 Niels Bakker 8 + 9
JO19-3 wo: 20.00 - 21.15 trainingsveld 1 Vacant 5
         
Dames        
Dames 1 di:20.00 - 21.30 kunstgrasveld 2 Ruud de Winter 6
  do:20.00 - 21.30 kunstgrasveld 2 Ruud de Winter 6
         
Senioren        
Selectie di:20.00 - 21.30 trainingsveld 1+2 Marco Boots 8 + 9 + 10;
  do:20.00 - 21.30 trainingsveld 1+2 Marco Boots 8 + 9 + 10
         
Overige sen.        
Senioren wo:19.45 - 21.00 kunstgrasveld 2 Mike Gitzels 4
         
Keepers        
JO9+J11 wo:16.30 - 17.15 trainingsveld 1 Jelle Meester 4
JO13-JO15-J017 wo:17.15 - 18.00 trainingsveld 1 Jelle Meester 4
JO17+JO19+Sel di: 19:45 - 20:45 kunstgrasveld 2 Erik Vertelman 10
Alle nieuwsberichten

Nieuws