Boardingtoernooi 2017 succesvol

25-09-2017

Het boardingtoernooi voor de minipupillen was dit jaar een mix van VVW en Strandvogels (waarvoor dank). Door zes teams van 2 of 3 spelers werd enthousiast gestreden om de titel. De strijd werd gewonnen door Guido haakman en Gijsbert Laan.
1e plaats: Ajax (Guido haakman en Gijsbert Laan)
2e plaats: Feyenoord (Jimme Sneeboer en Kees Verdonschot)
3e plaats Feyenoord (Teun Botman en Suze Laan)
Om 11.00 uur gingen 15 teams van JO9 van start voor hun toernooi. Ook hier ging het er fanatiek aan toe. De finale ging tussen Ajax en Real Madrid. FC Twente en AS Roma speelden om de 3e plaats. Ook in deze wedstrijden was het erg spannend. Ajax won de finale met 1 – 0 en AS Roma won met 2 - 1.
Eindstand:
1e plaats: Ajax (Sjoerd Meester en Twan Nieuweboer)
2e plaats: Real Madrid (Sepp Stroet en Jasper Burgman)
3e plaats: AS Roma (Marcel Toporowski en Jonas Haakman)
Voor alle spelers/speelsters was er een vaantje en een zakje snoep en voor de nummers 1, 2 en 3 een mooie beker. Sjoerd en Twan mogen de wisselbeker een jaar houden. De prijzen bij JO9 werden uitgereikt door VVW coryfee Rick Sijm. Kijk op deze website in het menu Foto's voor de vele plaatjes. 
Iedereen bedankt voor het meedoen.
Ko Boos Bestratingen en Paul Ruiter Grondwerk bedanken we voor het beschikbaar stellen van de prijzen.

Alle nieuwsberichten

Nieuws