Jaarvergadering Club van 100 succesvol

17-11-2017

Afgelopen donderdag werd de jaarvergadering van de Club van 100 van V.V.W. in de noodkantine gehouden. Ook dit jaar was de opkomst weer geweldig van club van 100 leden die de club een warm hart toedragen. In het openingswoord van commissieklid Kees Rinkel memoreerde Kees nog eens hoe blij de club hier mee is. We doen het met z'n allen voor de club V.V.W. die na de brand het geld goed kan gebruiken. Penningmeester Rene Dol van het V.V.W. hoofdbestuur vertelde de leden dat de herbouw er aan zit te komen. Het streven is dat de kantine + kleedkamers eind volgend jaar gereed zijn. Dit hangt ook weer af van de levering van de bouwmaterialen. Verders werden er in de rondvraag diverse voorstellen gedaan door de club van 100 leden die de commissie mee zal nemen om dit te verwezenlijken. Na de rondvraag werd er nog een borrel aangeboden namens de Club van 100 voor het aanwezig zijn. Al met al weer een geslaagde jaarvergadering. 

Alle nieuwsberichten

Nieuws