Hèt Café van Wervershoof nieuwe sponsor voor V.V.W.

02-12-2017

Met ingang van dit nieuwe voetbalseizoen is er een nieuwe sponsor bij de club gekomen.
In het verleden was Groot & Nieuweboer Makelaardij sponsor van de entreekaarten bij de poort en de aanplakbiljetten die in het dorp werden opgehangen. Na vele jaren dit te hebben gesponsord is Groot & Nieuweboer hiermee gestopt. Voetbalvereniging V.V.W. wil Groot & Nieuweboer hiervoor bedanken voor de vele jaren sponsoring.
De sponsorcommissie van V.V.W. heeft niet stil gezeten en heeft een nieuwe sponsor gevonden, Hèt Café van Wervershoof. Het zal sommige supporters misschien al zijn opgevallen dat het logo van deze horecazaak staat afgedrukt. Deze sponsor geeft ook nog aan de winnaars van de prijzen na afloop van de wedstrijd een gratis kop koffie en mams appeltaart. Dit kan worden afgehaald in Hèt Café aan de dorpstraat 76 in Wervershoof. Kortom grote klasse van de directie om de ontstane vrije plek weer in te vullen. Voor verdere info kijk op www.hetcafevanwervershoof.nl

Het_Cafe.png

Alle nieuwsberichten

Nieuws