Zwaluwen’30 - VVW 1-3

24-01-2018

Zwaluwen’30 - VVW 1-3


VVW heeft afgelopen dinsdagavond tegen zaterdag eersteklasser Zwaluwen’30 een verdienstelijke oefenwedstrijd gespeeld. Van meet af aan trok VVW met open vizier deze tegenstander tegemoet. De eerste 30 minuten een goed voetbal ballend VVW dat zichzelf terecht beloonde. Een mooie aanval van rechts leidde de prima goal van Tom Smit in. 0-1 Daarna werd het wat rommelig tot de rust en benutte Zwaluwen de ruimte tussen de linies. Tot grote kansen kwam het echter niet. Een aantal afstandsschoten waren de enige wapenfeiten van Zwaluwen.

 

Na de rust een veel beter VVW. Zwaluwen wist nog wel op 1-1 te komen, maar VVW liet het beste van het spel zien. Compact en als team spelend ging men op een verdiende overwinning af. De 2-1 voor VVW werd gemaakt door Jesse de Hoog, die een vrije trap vanaf links goed inkopte. De 3-1 voor VVW werd ingetikt door Joris Schouten. Het positieve is natuurlijk het goede spel, maar dat heeft VVW vaker. Nu werd het omgezet in goals en door drie verschillende doelpuntenmakers! Mooi om te zien was ook dat Jan Manshanden(JO-19) prima mee deed in dat goede spel. Op naar de competitie.

Alle nieuwsberichten

Nieuws