VVW komt goed uit de winterstop!

30-01-2018

VVW- De Blokkers (1-0) 2-0


De oefenwedstrijden hebben hun nut gehad want VVW weet eindelijk weer eens wat scoren is en te winnen. Nou is domineren een groot woord want Blokkers had niet veel potentie vandaag. VVW kon met veel druk zetten de wedstrijd onder controle houden. Blokkers hadden welgeteld 1 kans uit een hoekschop en dat was in het enige wapenfeit in de 1e helft. Direct daarna een goede aanval van VVW waarbij Tom Smit in 1e instantie het net niet weet, maar daarna het overzicht behoud en via Raymon Koning komt de bal bij Joris Schouten die met een vlammend schot voor de 1-0 kan aantekenen. Na deze openingsfase valt VVW een beetje terug maar je hebt daarbij niet het gevoel dat Blokkers de aansluitingstreffer gaat maken. De Teamgeest bij VVW is sterk er word met veel passie gespeeld en constant druk gezet. Ondanks dat blijft het 1-0 en daarmee gaan we de rust in.

 

De 2e helft blijft VVW het team van de Blokkers vastzetten waardoor deze niet kunnen opbouwen en alleen maar de lange bal kunnen spelen. De trainert van de Blokkers probeert dan met het posteren van de rechtsback in de aanval iets om te zetten maar ook dat is geen succes. De goed spelende Ton Kolenberg komt meermalen op links mee naar voren maar zijn voorzetten of schoten op doel hebben helaas geen succes. Dan maar weer een via een vloeiende combinatie waarbij Tom Smit wederom het overzicht behoud en een prima pass geeft aan de opkomende Jesse de Hoog die met een hard schot de keeper kansloos laat 2-0. Hiermee is de wedstrijd beslist want Blokkers kan op één actie na waarbij Stefan Otsen de bal van de doellijn haalt geen echte vuist maken. Alhoewel gewonnen was het spel van VVW niet altijd even goed, maar je ziet weer een stijgende lijn en dat geeft weer hoop voor de volgende uitwedstrijd tegen St. George a.s. zondag 4 februari om 14.00 uur. De blinde poule werd gewonnen door Jan de Haan. In het minutenspel was Caya Jeuster de kleindochter van Frans en Vera Bakker die de € 50,= won. Spontaan werd het bedrag beschikbaar gesteld voor de club, een wedstrijdbal. Grote klasse. 

Foto's door Gerard Mol van de wedstrijd kijk in het menu Foto's.

Groet Peter Schilperoort.

Alle nieuwsberichten

Nieuws