Het bestuur van vv V.V.W bestaat uit de volgende personen 

Bestuur

Voorzitter

John Groot
john.groot@quicknet.nl

Tel: 0623509531/ 0228581216

voorzitterschap

Secretaris

Ron Bakker

marron@quicknet.nl

Tel: 06-41830734

Secretariaat, spelerspassen, Internetsite

Penningmeester

Rene Dol

rene@dolfinance.nl

Financiele zaken

 Rekeningnummer V.V.W.;   IBAN NL20Rabo0844005231

Technische commissie

Frank Dekker

frank@dekkerglascultures.nl

06-51060886

Voetbaltechnise zaken.

Algemene zaken

Nico van den Berg

mnvandenberg@hotmail.com

Accomodatiezaken, kantine, onderhoud.

Evenementen

Hugo Schmidt

h.schmidt@zonnet.nl

Overig

Consul

Jan Karsten tel: 06-43414216

Redactie 'De Aftrap'

Joke Karsten-Slaman
Europasingel 72
E-mail:karst40@ziggo.nl
Telefoon: 0228- 582175
Copy(digitaal) inleveren voor
maandagavond 19.00 uur

Kleding en materiaal

Kees Grent kees@gitzels.nl 

Kantine

Maria Dol-Kolenberg mariakolenberg@quicknet.nl 
06-50591076

 

 

Commissies

Wedstrijdsecretariaat

Zaterdag:

Frans Bakker

fjbakker@quicknet.nl

06-25454703

 

Zondag:

Marco Bakker

mcm.bakker@quicknet.nl

06-12972888

 

Technische commissie

Algemeen:

Frank Dekker frank@dekkerglascultures.nl

Tel:06-51060886

Selectie:

Jerry Nugter j_nugter@quicknet.nl

Dames/meisjes

Floor van Paasen floorvpaasen@gmail.com

Tel: 06-54643211

Overige Senioren:  

Jerry Nugter j_nugter@quicknet.nl

Secretariaat/coordinatoren/Materialen:

Harm Steltenpool harmsteltenpool@hotmail.com

Jeugd/trainers:

Ger Bosman gnc.bosman@quicknet.nl

Dagmar de Hoog d.dehoog@quicknet.nl

Technisch coördinator JO13/11/9:

Andre Dol a.dol@ziggo.nl

Technisch coördinator JO19/17/15:

Vacant

 

Sponsor commissie

Jaac Hermans mob. 06 53170762  e-mai:  jaac.hermans@quicknet.nl

 Bart Boos mob. 06 16542931  e-mail:  bart@booshermanex.com

 Kees Rinkel mob. 06 53476679 e-mail: familierinkel@hotmail.com

Toernooi commissie

Voor deelname of uitnodigingen aan toernooien, klik op de volgende link: toernooicommssie

 

 

 

Ledenadministratie

Coördinatoren

JO19: Vacnt

JO17: Frank Dekker email: frank@dekkerglascultures.nl

JO15: Vacant

JO13: Arjen Meester  email: arjen.meester@ziggo.nl

JO11: Peter Smit email: p.c.j.smit@hetnet.nl

JO9/JO7: Joost Schaminée  email: joost.schaminee@hotmail.com

 

Trainers

TeamTrainerEmail
Selectie Marco Boots  
  Erik Steltenpool  
  Erik Smit  
Overige senioren Mike Gitzels  
Vrouwen team Ruud de Winter  
  Henk van der Zelm  
JO19 1+2 Niels Bakker niels.bakker03@gmail.com
JO19 3 Vacant  
JO17 1 Cees de Geus  
JO17 2 Vacant  
JO15 1+2+3 Cees de Geus  
  Max Groot  
  Mitchel Dekker  
JO13 1+2+3 Jelle Meester jelle_meester@outlook.com
JO11 1+2+3+4 Ton Buis  
JO9 1+2+3+4 Fenno Dol fennodol@outlook.com
JO7 Job Prins  
     
Keeper trainers    
Selectie+JO19-1+JO17-1 Eric Vertelman ericvertelman@quicknet.nl
JO15 t/m JO9 Jelle Meester jelle_meester@outlook.com

Organisatie