Het bestuur van vv V.V.W bestaat uit de volgende personen 

Bestuur

Voorzitter

John Groot
johngroot1953@outlook.com

Tel: 0623509531/ 0228581216

voorzitterschap

Secretaris

Ron Bakker

marron@quicknet.nl

Tel: 06-41830734

Secretariaat, spelerspassen, Internetsite

Penningmeester

Rene Dol

rene@dolfinance.nl

Financiele zaken

 Rekeningnummer V.V.W.;   IBAN NL20Rabo0844005231

Technische commissie

Frank Dekker

frank@dekkerglascultures.nl

06-51060886

Voetbaltechnise zaken.

Algemene zaken

Nico van den Berg

mnvandenberg@hotmail.com

Accomodatiezaken, kantine, onderhoud.

Evenementen

Hugo Schmidt

h.schmidt@zonnet.nl

Overig

Consul

Jan Karsten tel: 06-43414216

Redactie 'De Aftrap'

Joke Karsten-Slaman
Europasingel 72
E-mail:karst40@ziggo.nl
Telefoon: 0228- 582175
Copy(digitaal) inleveren voor
maandagavond 19.00 uur

Kleding en materiaal

Kees Grent kees@gitzels.nl 

Kantine

Maria Dol-Kolenberg mariakolenberg@quicknet.nl 
06-50591076

 

 

Commissies

Wedstrijdsecretariaat

Zaterdag:

Frans Bakker

fjbakker@quicknet.nl

06-25454703

 

Zondag:

Marco Bakker

mcm.bakker@quicknet.nl

06-12972888

 

Technische commissie

Algemeen:

Frank Dekker frank@dekkerglascultures.nl

Tel:06-51060886

Selectie:

Jerry Nugter j_nugter@quicknet.nl

Dames/meisjes

Floor van Paasen floorvpaassen@gmail.com

Tel: 06-54643211

Overige Senioren:  

Jerry Nugter j_nugter@quicknet.nl

Secretariaat/coordinatoren/Materialen:

Harm Steltenpool harmsteltenpool@hotmail.com

Jeugd/trainers:

Ger Bosman gnc.bosman@quicknet.nl

Technisch coördinator JO13/11/9:

Andre Dol a.dol@ziggo.nl

Technisch coördinator JO19/17/15:

Andre Dol a.dol@ziggo.nl

 

Sponsor commissie

Jaac Hermans mob. 06 53170762  e-mai:  jaac.hermans@quicknet.nl

 Bart Boos mob. 06 16542931  e-mail:  bart@booshermanex.com

 Kees Rinkel mob. 06 53476679 e-mail: familierinkel@hotmail.com

Toernooi commissie

Voor deelname of uitnodigingen aan toernooien, klik op de volgende link: toernooicommissie

 

 

 

Ledenadministratie

Coördinatoren

JO19: Olaf Meijer email: olaf1@quicknet.nl

JO17: Dion Ponsen email: dionponsen2011@hotmail.com

JO15/JO14/JO13: Arjen Meester email: arjen.meester@ziggo.nl

MO13: Arjen Meester  email: arjen.meester@ziggo.nl

JO12/JO11/JO10: Peter Smit email: p.c.j.smit@hetnet.nl

JO9/JO8/JO7: Joost Schaminée  email: joost.schaminee@hotmail.com

 

Trainers

TeamTrainerEmail
Selectie Niels Bakker niels.bakker03@gmail.com
  Milo Kuipers  milo_tipie01@hotmail.com
     
Overige Senioren Mike Gitzels mike@gitzels.nl
     
VVW Dames 1 Ruud de Winter dewinterruud@gmail.com
  Henk van de Zelm  
     
JO19-1+ JO19-2 Olaf Meijer  olaf1@quicknet.nl
assistent Daan Schouten  
     
JO17-1+ JO17-2 Dion Ponsen dionponsen2011@hotmail.com
     
JO15-1 Jelle Meester   jelle_meester@outlook.com
     
JO14-1 Cees de Geus  
stagair Jeroen Bruin  
     
JO13-1 Cees de Geus  
assistent Bas Berkhout  
     
MO13-1 Cees de Geus  
assistent Mathijs Pennekamp  
     
JO12-1 Ton Buis  
assistent Paul Smit  
     
JO11-1+JO11-2 Ton Buis  
assistent Geert Wieten  
assistent Michael de Haant  
     
JO10-1+JO10-2 Ton Buis  
assistent Harm Steltenpool  
assistent Ed Meester  
assistent Perry Bakker  
assistent Patrick Stroet  
     
JO9-1 Max Groot  
  Fenno Dol  
assistent Arjan Zwan  
     
JO8-1+JO8-2 Max Groot  
  Fenno Dol  
Assistent Rob Weel  
  Vincent Linders  
  Pedro Nieuweboer  
  Richard Meester  
     
JO7 Wouter Steltenpool  
  Getruud Tesselaar  
     
Keeper trainers    
Selectie+JO19-1+JO17-1 Eric Vertelman ericvertelman@quicknet.nl
JO15 t/m JO9 Vacant  

Organisatie