Begeleiding

Cees de Geus/Arjan Meester

Training

di 17:15-18:15 do 17:15-18:15

Programma

Datum Thuis Uit Aanwezig Accommodatie
25-05-19 11:45 Always Forward JO14-5 VVW JO14-1 ZA 10:45 Sportpark Wilhelmina

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
18-05-19 11:15 VVW JO14-1 ZA SV Spartanen JO14-1 13-0

Competities

Onder 14 competitie (voorjaar) 4e klasse 02 W1

Uitslagen
Datum Thuis Uit Uitslag
18-05-19 Volendam (rkav) JO14-6 DESS JO14-1 2-7
18-05-19 Sporting Andijk JO14-2 Always Forward JO14-5 9-2
18-05-19 VVW JO14-1 SV Spartanen JO14-1 13-0
18-05-19 Blokkers de JO14-2 KGB JO14-2 6-1
18-05-19 Zouaven (de) JO14-3 DWOW JO14-2 4-0
18-05-19 Medemblik FC JO14-1 West Frisia JO14-3 9-1
Stand
Positie Team WG W G V P V T
1 VVW JO14-1 10 10 0 0 30 92 4
2 DESS JO14-1 10 9 0 1 27 55 6
3 Blokkers de JO14-2 10 8 0 2 24 41 14
4 Volendam (rkav) JO14-6 10 7 0 3 21 48 29
5 Medemblik FC JO14-1 10 6 0 4 18 36 19
6 Sporting Andijk JO14-2 10 3 1 6 10 24 34
7 SV Spartanen JO14-1 10 3 1 6 10 18 40
8 Zouaven (de) JO14-3 9 3 0 6 9 23 45
9 DWOW JO14-2 10 3 0 7 9 12 35
10 West Frisia JO14-3 10 2 1 7 7 13 48
11 KGB JO14-2 10 1 2 7 5 8 61
12 Always Forward JO14-5 9 1 1 7 4 14 49

Onder 14 competitie (najaar) 2e klasse 1

Uitslagen
Datum Thuis Uit Uitslag
08-12-18 ST Schagen/SRC JO14-2 VVW JO14-1 2-4
08-12-18 Zouaven (de) JO14-2 Opperdoes JO14-1 3-3
Stand
Positie Team WG W G V P V T
1 Zouaven (de) JO14-2 7 5 2 0 17 37 10
2 ST Schagen/SRC JO14-2 7 4 0 3 12 14 18
3 Opperdoes JO14-1 7 3 2 2 11 24 11
4 FC Den Helder JO14-1 6 3 1 2 10 10 13
5 Volendam (rkav) JO14-3 6 3 0 3 9 16 15
6 DWOW JO14-1 7 3 0 4 9 20 20
7 Succes JO14-1 7 2 1 4 7 13 20
8 VVW JO14-1 7 1 0 6 3 9 36

Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule Groep 2 05

Uitslagen
Datum Thuis Uit Uitslag
15-09-18 VVW JO14-1 Zouaven (de) JO14-2 1-7
15-09-18 MOC JO14-1 Sporting Andijk JO14-2 3-0
Stand
Positie Team WG W G V P V T
1 Zouaven (de) JO14-2 3 3 0 0 9 32 3
2 VVW JO14-1 3 1 0 2 3 7 11
3 MOC JO14-1 3 1 0 2 3 4 15
4 Sporting Andijk JO14-2 3 1 0 2 3 5 19

Team: JO14-1