Begeleiding

Pieter Vlaar/Paul Ruiter

Training

di 17:15-18:15 do 17:15-18:15

Programma

Datum Thuis Uit Aanwezig Accommodatie
04-05-19 09:00 KGB MO13-1 VVW MO13-1 ZA 08:00 Sportpark De Rozeboom - KGB
11-05-19 11:30 Valken de MO13-1 VVW MO13-1 ZA 10:30 Sportpark De Valken

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag

Competities

Meiden Onder 13 competitie 8x8 (voorjaar) 4e klasse 05* W1

Uitslagen
Datum Thuis Uit Uitslag
30-03-19 SVW 27 MO13-1 Alcmaria Victrix MO13-1 3-3
30-03-19 Valken de MO13-1 Blokkers de MO13-2 1-3
Stand
Positie Team WG W G V P V T
1 VVW MO13-1 7 6 1 0 19 39 5
2 Blokkers de MO13-2 8 6 1 1 19 34 10
3 KGB MO13-1 7 3 2 2 11 14 12
4 Alcmaria Victrix MO13-1 8 2 1 5 7 13 41
5 SVW 27 MO13-1 8 1 2 5 5 17 35
6 Valken de MO13-1 8 1 1 6 4 9 23

Meiden Onder 13 competitie 8x8 (najaar) 4e klasse 2

Uitslagen
Datum Thuis Uit Uitslag
08-12-18 Blokkers de MO13-2 Opperdoes MO13-1 8-0
08-12-18 KGB MO13-1 Victoria O MO13-1 1-8
08-12-18 RKEDO MO13-2 VVW MO13-1 2-2
08-12-18 Beemster MO13-1 Valken de MO13-1 0-8
15-12-18 WMC MO13-1 Always Forward MO13-3 12-0
15-12-18 ALC MO13-1 VVS 46 MO13-2 11-0
Stand
Positie Team WG W G V P V T
1 ALC MO13-1 11 11 0 0 33 114 9
2 Victoria O MO13-1 11 10 0 1 30 105 14
3 WMC MO13-1 11 9 0 2 27 135 18
4 RKEDO MO13-2 11 7 1 3 22 74 32
5 KGB MO13-1 11 7 0 4 21 50 48
6 VVW MO13-1 11 6 1 4 19 43 32
7 Blokkers de MO13-2 11 5 0 6 15 50 49
8 Valken de MO13-1 11 3 1 7 10 35 51
9 VVS 46 MO13-2 11 2 1 8 7 7 61
10 Beemster MO13-1 11 2 0 9 6 10 96
11 Always Forward MO13-3 11 1 0 10 3 13 101
12 Opperdoes MO13-1 11 1 0 10 3 7 132

Zwaluwen jeugdbeker Meiden Onder 13 8-tal 1/2 finales Groep 1 1/2 finale

Uitslagen
Datum Thuis Uit Uitslag
30-03-19 Benschop MO13-1 DVSU MO13-2 15-0
09-04-19 VVW MO13-1 ALC MO13-1 0-7
Stand
Positie Team WG W G V P V T
1 Benschop MO13-1 1 1 0 0 3 15 0
2 ALC MO13-1 1 1 0 0 3 7 0
3 VVW MO13-1 1 0 0 1 0 0 7
4 DVSU MO13-2 1 0 0 1 0 0 15

Zwaluwen jeugdbeker Meiden Onder 13 8-tal 1/4 finales Groep 1 1/4 finale

Uitslagen
Datum Thuis Uit Uitslag
13-02-19 ALC MO13-1 Egmondia MO13-1 4-1
16-02-19 DVSU MO13-2 Argon MO13-1 2-2
Stand
Positie Team WG W G V P V T
1 ALC MO13-1 1 1 0 0 3 4 1
2 DVSU MO13-2 1 0 1 0 1 2 2
3 Argon MO13-1 1 0 1 0 1 2 2
4 Benschop MO13-1 0 0 0 0 0 0 0
5 VVW MO13-1 0 0 0 0 0 0 0
6 Egmondia MO13-1 1 0 0 1 0 1 4

Zwaluwen jeugdbeker Meiden Onder 13 8-tal 1e ronde Groep 1 2

Uitslagen
Datum Thuis Uit Uitslag
20-10-18 Rijp (de) MO13-1 VVW MO13-1 0-2
Stand
Positie Team WG W G V P V T
1 VVW MO13-1 1 1 0 0 3 2 0
2 Rijp (de) MO13-1 1 0 0 1 0 0 2

Zwaluwen jeugdbeker Meiden Onder 13 8-tal 2e ronde Groep 1 VRIJ 6

Uitslagen
Datum Thuis Uit Uitslag
Geen uitslagen gevonden
Stand
Positie Team WG W G V P V T
1 VVW MO13-1 0 0 0 0 0 0 0

Zwaluwen jeugdbeker Meiden Onder 13 8-tal poule Groep 1 01

Uitslagen
Datum Thuis Uit Uitslag
15-09-18 KGB MO13-1 Blokkers de MO13-2 8-4
15-09-18 Valken de MO13-1 VVW MO13-1 2-7
Stand
Positie Team WG W G V P V T
1 VVW MO13-1 3 3 0 0 9 18 4
2 KGB MO13-1 3 2 0 1 6 13 12
3 Valken de MO13-1 3 1 0 2 3 8 13
4 Blokkers de MO13-2 3 0 0 3 0 7 17

Team: MO13-1