Team informatie

V.V.W._Jo11-3.jpg

Boven vlnr : Gijs Huijbens, Jesley Lopes, Maarten Berkhout, Cyran Kariem, Jan de Boer en Casper Sneeuw.

Onder vlnr: Ben Tensen, Lars Mes en Teun Venekamp.

Programma

Datum Thuis Uit Aanwezig Accommodatie

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag

Competities

Onder 11 competitie (voorjaar) 6e klasse 06

Uitslagen
Datum Thuis Uit Uitslag
26-05-18 Strandvogels JO11-2 KGB JO11-4 8-3
26-05-18 Zouaven (de) JO11-6 Koedijk JO11-6 0-11
26-05-18 DESS JO11-1 VVW JO11-3 7-0
26-05-18 Flevo JO11-3 ST Schagen/SRC JO11-4 3-4
Stand
Positie Team WG W G V P V T
1 Medemblik FC JO11-4 9 8 1 0 25 70 18
2 ST Schagen/SRC JO11-4 10 8 1 1 25 85 23
3 Strandvogels JO11-2 11 6 3 2 21 58 44
4 Koedijk JO11-6 11 6 2 3 20 49 32
5 Flevo JO11-3 10 5 1 4 16 37 30
6 Wieringermeer JO11-2 10 4 2 4 14 52 50
7 DESS JO11-1 10 3 2 5 11 30 55
8 Koedijk JO11-7 9 3 1 5 10 45 42
9 Zouaven (de) JO11-6 10 3 1 6 10 42 54
10 VVW JO11-3 10 1 2 7 5 31 72
11 KGB JO11-4 10 0 0 10 0 11 90

Onder 11 competitie (najaar) 5e klasse 04

Uitslagen
Datum Thuis Uit Uitslag
02-12-17 MOC JO11-2 Strandvogels JO11-2 3-2
02-12-17 Medemblik FC JO11-3 Spirit 30 (SC) JO11-3 3-1
02-12-17 Zouaven (de) JO11-6 Twisk TSV JO11-1 2-6
Stand
Positie Team WG W G V P V T
1 Medemblik FC JO11-3 9 9 0 0 27 42 9
2 ALC JO11-1 8 8 0 0 24 79 7
3 Dindua JO11-2 9 7 0 2 21 57 31
4 Zwaagdijk RKVV JO11-1 9 5 1 3 16 45 30
5 MOC JO11-2 10 5 0 5 15 42 37
6 Twisk TSV JO11-1 10 4 2 4 14 48 30
7 Spirit 30 (SC) JO11-3 10 4 0 6 12 36 53
8 Opperdoes JO11-1 9 3 1 5 10 40 51
9 Strandvogels JO11-2 10 2 3 5 9 45 44
10 VVW JO11-3 9 2 1 6 7 30 71
11 Zouaven (de) JO11-6 10 1 2 7 5 28 56
12 KGB JO11-4 9 1 0 8 3 16 89

Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule Groep 6 05

Uitslagen
Datum Thuis Uit Uitslag
21-10-17 Flevo JO11-2 Nieuwe Niedorp JO11-2 9-5
21-10-17 DESS JO11-1 VVW JO11-3 6-1
Stand
Positie Team WG W G V P V T
1 Flevo JO11-2 3 3 0 0 9 28 9
2 Nieuwe Niedorp JO11-2 3 2 0 1 6 30 13
3 DESS JO11-1 3 1 0 2 3 9 24
4 VVW JO11-3 3 0 0 3 0 6 27

Team: JO11-3